Greatest Kılavuzu samsung s8 kapak için

Samsung Galaxy S8 Ve Galaxy S8 Plus Modellerine Ait Orijinal Kılıflar Ortaya Çıktı!Samsung Galaxy S8 için tasarlanan kılıf ve ekran koruyucuları gibi aksesuarlar, cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağını gözler önüne seriyor. Dünya çapında pilden kaynaklanan çok az sayıda vaka yaşanmasına ve ülkemizde bilgimiz dahilinde herhangi bir vaka yaşanmamış olmasına rağmen, kullanıcı güvenliğini en ön planda tuttuğumuz için Galaxy Note7 ürününü gönüllü olarak yenisiyle değiştirme kararı alınmıştır.


TouchWiz arayüzü her Galaxy telefonunda olduğu gibi E5'te de mevcut ve deneyim bakımından diğer Samsung telefonlarından aşağı kalır bir yanı yok. Çin'in Twitter'ı olarak nitelendirilen Weibo'da, Galaxy S7 modeline ait olduğu söylenen ön panel yayınlandı. Galaxy S7 edge, incelememizin başında da belirttiğimiz gibi iki varyantla geliyor.


Samsung Galaxy S8'in kamerasının f1.7 diyafram açıklığına sahip olacağı da konuşuluyor. Size SMS ile yumuşak markası Nillkin yapılmış bu koruyucu kılıf getiriyoruz burada, mükemmel Samsung Galaxy S 8 adapte olacak. Bugün Çin'in mikro blog sitesi Weibo'da yayınlanan ve Galaxy S8 için üretilen kılıflar olduğu iddia edilen ürün fotoğrafları, büyük bir Karma şaya yol açtı.


Bu da Samsung'un S7 edge için söylediği, one hundred dakikalık şarj sözünü tuttuğunu gösteriyor. Galaxy S8 ile Galaxy S8 Plus'ın gelmesi halinde sırasıyla 5.7 inç ve six.two inç ekran büyüklüğüne sahip olacaklar. Galaxy S7 edge'i (32Gb hafıza) tercih eden müşterilere, 600TL geri ödeme yapılacak ve telefonlarını herhangi bir Samsung Yetkili Bayi'nden alabilecekler.


Böylece Samsung zararına satış yapsa bile, Note 7'nin neden olduğu zararı bir nebze azaltmak istiyor. Gadget 360'a açıklama yapan Samsung Hindistan yetkilileri, böyle bir şeyin gerçekleşmeyeceğini ve iddiaların asılsız olduğunu ifade etti. Galaxy S8, çift kamera, su geçirmez ve çok daha fazlası gibi son özelliklere sahip olacak.


Kılıf modelleri arasında su/toz geçirmeyen, darbe emici, yıpranma karşıtı ürünler de bulunuyor. Bunun yanı sıra biri üstte biri altta olmak üzere Galaxy S8 modelinde stereo hoparlörlerin olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun yanında Galaxy S8 Plus modellerinin de belli başlı bazı detayları ortaya çıkıyor.


Bu uygulamalar, Android akıllı telefonlarda, Google uygulamalarında, Samsung uygulamalarında ve Kindle gibi birkaç uygulamada bazı temel uygulamaları içerir. Bu fiyatlara vergileri de dahil ettiğimizde S8'in ülkemizde 3,800-four,000 TL aralığında S8 Plus'ın da 4,300-four,500 TL aralığında satışa çıkacağını söyleyebiliriz.


Samsung'un küresel olarak yaptığı açıklamaya göre Galaxy Note7'lerin tamir edilmesi planlanmamaktadır. Galaxy S8'den gelen son bilgilere göre, Samsung'un Household tuşunun kaldırıldığı, parmak izi sensörünün kameranın yanına arka yüze yerleştirildiği görüldü.


Bunun yerine Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus isimli iki modelin piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Galaxy S7, Galaxy S7 Plus ve Galaxy S7 Edge gibi modellerden zaten bahsediliyordu. Bunun yanında Galaxy S8 modeli için en çok konuşulacak aksesuarların başında genişletilmiş bağlantı seçeneklerine sahip bir Multimedya Dock olacak.


Samsung Galaxy Lounge, mankenler, tasarımcılar ve moda haftasına yön veren tüm ünlü isimlere ev sahipliği yaparak, bu isimler hem Mercedes-Benz Moda Haftası'nın yoğunluğundan kaçabilecekleri, hem de keyifli bir mekan içinde en yeni Samsung cihazlarını görebilecekleri bir alan sunuyor.


MWC 2017 etkinliğinde 1 dakikalık bir video ile ön gösterime çıkacak olan Galaxy S8, Mart ayının sonlarına doğru resmi olarak tanıtılacak. Yayınlanan yeni Samsung Galaxy S8 Kılıfları görsellerinde netlik kazanan detaylar ise arka kısımda çift kamera detayı ve ön kısımda ise Property tuşunun kalkması detayı oldu.


Son iddialara göre bu cihazların hepsi de 21 Şubat'ta düzenlenecek olan MWC 2016 etkinliği kapsamında Samsung Unpacked basın toplantısı ile tanıtılacak. Son olarak, Galaxy S8 için hazırlandığı iddiası ile yeni kılıf görselleri ortaya çıktı. Telefonların ekranı bir önceki Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi sola ve sağa dışarı doğru kavis alacak.


Yddialarda oldu?u gibi Galaxy S8 house tu?unu kaldyrmy? parmak okuma sensörünü Galaxy S8'in camy altyna konumlandyrm?. Koruyucu kapak kapalı olduğunda bile Ücretini kullanmanızı sağlar, ve aynı zamanda toz ve lekeleri ekran korur. Bu yeni koruyucu kılıflar zırhlı bir yapıya sahip ve Galaxy S8 tasarımı da yine görülebiliyor.


Bugün darbelere ve çizilmeye karşı yüksek bir direnç ile bu güzel kapak Kristal Tasarım getiriyoruz. Galaxy S7 edge'in kamerasında en çok tartışılan konulardan biri, kuşkusuz megapiksel seviyesiydi. S7 ile S7 edge arasındaki farklılıklardan birini de batarya büyüklüğü oluşturuyor.


Özellikle deri kılıf seven kullanıcıların ve iş dünyası çalışanlarının vazgeçilmez aksesuarı olacaktır. Son yayınlanan fotoğraflarda ise Samsung Galaxy S8'e ait resmi bir kılıf olduğu belirtildi. Daha önce Note Edge ile ilk kez kavisli ekranı kullanıcılar ile buluşturan Samsung, bu seferde son yaptığı patent başvurularından edinilen bilgilere göre katlanabilir telefonu kullanıcıların beğenisine sunacak.


Yeni sızan bir Samsung Galaxy S8 kılıfı, bize yeni bir şey söylemese de, önceki dedikoduları güçlendirdi. Boyuna büyüklük açısından karşılaştırıldığında bir önceki Galaxy S varyasyonlarına göre daha daha küçük boyutlarda olmasına rağmen, five.8¨‘lik bir ekran bekleniyor.


Telefonun içine baktığımızda, Samsung Galaxy E5'te 1.2 GHz dört çekirdekli Snapdragon 410 yongaset, 1.five GB RAM, 16 GB dahili hafızanın bulunduğunu görüyoruz. En son sızıntı ve söylentiler ile birlikte S8 ve S8 kenar geliyor HD duvar kağıtları. ?u ana kadar Samsung tarafyndan yeni telefon modeli ile ilgili hiçbir detay payla?ylmazken yapylan tıkla syzdyrmalar sayesinde telefonda yer alabilecek pek çok farkly özellik hakkynda bilgi sahibi olabiliyoruz.


Son olarak da, Galaxy S8 modeli için hazırlandığı iddiası ile iki farklı kılıf görseli ortaya atıldı. Öte yandan internette Samsung Galaxy S8 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Üstelik yayınlanan kılıf görsellerinde sadece Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarının detayları da öne çıkmıyor.


Galaxy serisi içerisindeki en agresif atılımları üzerinde bulunduran Samsung Galaxy S7 Edge modelleri alüminyum çerçeveleri, güçlü donanımları, benzersiz kameraları, suya ve toza karşı dayanıklılıkları ve sanal gerçeklik aygıtlarına doğrudan bağlanabilmeleriyle benzersiz hale geliyorlar.


Yeni bir iddiaya göre ayrıca Galaxy S8'in büyük bir modelinin de çıkacağı yönünde. Selef modelle Galaxy S5 'in parmak izi sensörü üzerine daha iyi bir sensörle karşımıza çıkan Samsung, burada da yakın performans sunan bir sensörü bizlere getiriyor. The Investor tarafından Samsung'a yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Samsung'un yeni Galaxy S8 ikilisi için 10 Nisan tarihinde, yani Unpacked etkinliğinden 12 gün sonra ön siparişler alınmaya başlayacak.


Samsung `un yayınladığı AMOLED ekran teknolojisinden bahsedilen bir videoda, çok fazla ince çerçevelere sahip ve ekran - kasa oranı derecesi çok aşırı iyi olan prototip bir telefon görünüyor. Galaxy S6 Edge kılıf seçeneklerine baktığımızda, bu akıllı telefon için de Galaxy S6'dakine benzer seçenekler sunuluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *